Biz Kimiz?

1990 yılında kurulan firmamız, Kompakt (Compact) arşivleme ve depolama sistemleri yürüyüş takımı imalatı, tekstil terbiye makineleri ve özel tasarımlı yani amaca yönelik tasarlanmış makineleri yapmaktaydı. Zaman içinde siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, üretim faaliyetlerine Pervaz Kertme Ve Ebatlama Makinası, Kompakt (Compact) Arşivleme ve Depolama Sistemleri Tablo Saklama Ve depolama Sistemlerine öncelik vererek hizmetimize devam etmekteyiz.

Makine imalatındaki tecrübemiz, mekanik sistem bilgimiz ve estetik anlayışımız Arşivleme ve Depolama sistemlerimde; müşterilerimize kalite ve hizmet olarak yansımaktadır. Bu da müşterilerimizin memnuniyetine vesile olmaktadır.

Kompakt Arşivleme ve Depolama Sistemlerinde arşivlenecek malzeme (klasör, dosya, kaset, kitap, resim, tablo, koli v.b.) özelliklerine ve ebatlarına ve de arşiv kurulacak mekanın ölçülerine göre projeler üreterek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz.

Yenilik ve gelişmeleri yakıdan takip eden firmamız Kompakt (Compact) Arşiv Sistemlerindeki üstün kalitesini belgelendirerek Türk Standartları Kalite Belgesi (TSEK) almıştır.

Firmamızın vizyonu, kaliteli ve sürekli hizmettir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sıradadır.